Lt vz.34 a další

21. října 2006 v 16:38 | Petr Tlach
Tak po delší době sem zase píši, jak jsme postoupili s tvorbou modu. Farmr dělá na pušce KAR 98 pro jednotky Freikorps. Tasi maká na budouvě pro posádky lehkého opevnění. Já jsem se pustil do posledního tanku co potřebujeme do výzbroje naší armády, a to Lt vz.34. Jednalo se vlastně o prvnív Československu vyrobený lehký tank. Rychle zastaral, během jednoho roku byl už zastaralý,a tak ho nahradili postupně Lt vz.35. Své bojové nasazení si zažil v řadách Slovenské armády, Wehrmacht o něj neprojevil zájem.
Zpět k našemu modelu. Dal jsem na model konečně cedulku s evidenčním číslem a náhodným pořádkem čísel přes skript. Plánuji celkově "dopilovat" co máme, aby z toho něco bylo a mod stál opravdu za to, to znamená hodně velkou pozornost teď budu věnovat dodělání interiérů tanků. Příípadně bych měl zestejnit maskování. Pokud by se někdo našel, tak nám může dělat poradce pro oxygen, ale tím myslím, případné problémy s modely. Náš mod teď hlavně shání 2d makery a mapmakery, jelikož má vyjít za chvilku Armed Assault, tak už pochybuji, že někoho najdeme, je škoda, že jsme s tvorbou začali na konci éry OFP, ale nebojte se, budeme dále dělat i do Armed Assault, prioritní teď je doděla co máme rozdělané a vydat to aspoň v demoverzi a pro Armed Assault případně plnou verzi, což zase není tak blbý nápad.
Tento obrázek jsem našel na internetu, proto jsem dle něho dělal maskování, tak uvidíme, mě osobně připadá trochu nereálné, ale abych řekl pravdu, dodnes jsem nenašel správný odstín pro maskování. Některé hnědé jsou do ruda, jiné jsou jako hnědé, žlutá je jednou okrová jindy khaki. Tak je pak problém si vybrat z toho všeho co nám historici a písálkové nabízí.

Současně s tvorbou Lt vz.34 jsem udělal tankisty v pracovním stejnokroji, a to jak s helmou vzor 32, tak jen s lodičkou, obrázky sem dodám, nemějte strach. Taky jsem na pěchotě vyměnil helmu, protože původní vzor 32 se mi moc nepovedl, hlavně kvůli texturám, a tak jsou teď nové i s podbradníkem, jak má ve skutečnosti být.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama