Nejsme mrtví:

14. ledna 2007 v 18:31 | Petr Tlach
OFP komunita v poslední době silně "umřela" a jelikož Armed Assault je "propadák" a nejsou ještě nástroje, tak uvidíme, zda se komunita obnoví do rozměrů jako u OFP. My tu jsme stále i pro OFP a stále děláme. Na únor jsme oznámili updat "Slovenských jenotek".V časovém rámci makám i na Československé armádě... momentálně jsem pro jednotky vyměnil "bagáž" a v PC se mi rýsuje model KPÚV vz.34, takže budou rovnou dvě děla. Bolec slíbil do měsíce dodat model Tč vz.33, tak ho pak "zaprezentuji" zde na blogu. Jinak testuji teď model TK vz.24, ještě mám tam jeden drobný problém, ale jinak funguje skvěle.
Nedávno jsem sehnal originální knihu z roku 1938 a Československé armádě, kde jsou na formátu A4 černobílé fotografie, takže jsem mohl se více soustředit na vybavení. Předchozí model batohu dělal Bolec před mnoha lety, tehdy prezentoval své vojáky i na OFP.info (Bolec byl v OFP komunitě první, kdo přišel na nápad vytvořit čs.armádu z 1.republiky).
Nový batoh - render z Cinemy 4d R9.507

Nový batoh na slovenských jednotkách. Lopata je ještě původní od Bolce. Chystám udělat i lehkou výstroj pro průzkumné jednotky. Slovenský voják na obrázku stříli momentálně z "nové" verze modelu Zb vz.26.
Nezapomněl jsem ani na důstojníky pro slovenskou armádu, zde je člen štábu a generál..Hodnosti na límcích jsou z let 1939-1940. Asi někteří budou namítat, že do té doby nepasují helmy vojáků slovenského packu, máte pravdu.. Helmy se malovaly modrým pruhem až někdy v roce 1942, protože byly moc podobné helmám ruským, tak, aby si je němci nepletly.
Důstojníky pro Sl. armádu mám jako štábní, útočné vozby, pěchoty, jízdy, nižší, vyšší, a tak dále, prostě je toho moc co tam v té armádě měli a já to dělám.
A co dělá tady tohle? Ale jen tak jsem tenhle obrázek sem dal, protože jsem ho udělal, když jsem s avií dělal pokusy, jak skvěle manévruje, a tak jsem dělal přemety a prudce k zemi a zase nahoru. Otestoval jsem i sestřelení jiných letadel. Jde to a díky skvělé pohyblivosti se skvěle uniká před nepřítelem. Rychlost nic moc, i v OFP jen cca 410 km/h, a to je snad maximum. Normálně to lítá tak na 250 - 350. Rychlost, kkyž chci vzletět je asi 100 km/h, pokud klesnu pod tuto rychlost, nezadržitelně padám k zemi. S tímto eltadlem odstartuji skoro odevšad a přistanu taky snad všude.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Patton Patton | 21. ledna 2007 v 15:36 | Reagovat

Za jak dlouho vydate ten mod CSR vs GER a bude mi chodit i bez datace?

A kdyz tak kde bych ten datac stahnul. dik Moje icq 334-372-008

2 Petr Tlach Petr Tlach | 21. ledna 2007 v 17:22 | Reagovat

Patton:

Jak jsem psal, děláme to pro verzi 1.96, tedy musíš mít resistanci, aby jsi so to zahrál..Pokud jde o stažení, tak je lepšísi koupit platinovou verzi OFP, ta stojí cca 249 Kč.. Kdy to vydáme? No, uvidíme, protože práce je pořád jak na kostele a práci nám ztěžují hackeři, kteří mažou našemu leadrovi hardisk a nijak jinak pak škodí našemu týmu a přitom ještě posílají výhružné e-maily, takže v rámci možností...tento rok bychom to snad mohli stihnout...Musí se brát v pota to, že jsme mod začali tvořit v červnu 2006.

3 ĐeepthroaT ĐeepthroaT | 25. ledna 2007 v 13:23 | Reagovat

Nádhera

P.Tlach - Ten batoh ten bude standartně přidělanej k vojákům nebo to bude fungovat jako "doplněk"?

4 Petr Tlach Petr Tlach | 25. ledna 2007 v 16:35 | Reagovat

Jako doplněk jsem to uvažoval, ale zbytečně by zabíral sekundární slot pro vojáky, což by nebylo dobré třeba u kulometčíků, nebo, kdybych chtěl doplnit další zbraní (uvažoval jsem o zbrani polní lopatka, ale to asi moc)---Jinak, jako doplněk to taky mohu vlastně udělat..

5 Florrie Heiss Florrie Heiss | E-mail | Web | 5. února 2011 v 16:25 | Reagovat

I personally recommend Hostgator for hosting. They are really professional, support staff is perfect and uptime good. Go to hostgator_dot_com and use "onecentcoupons" coupon code. You get first month just for free which is good deal.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama