MISE

29. března 2007 v 9:03 | Petr Tlach
Na bis forech Tasi prezentoval naše německé vojáky.BIS FORUM . Díky tomu, že máme německé vojáky, tak už konečně máme možnost dělat mise, stále ještě nám chybí německé zbraně MP 38, Lugera a MG34, jinak KAR98 máme. Vše bylo taky prezentováno ba BIS forech. Přesto mise děláme a zbraně se doplní, mise tím pak budou obtížnější. Německý granát pro vojáky Slovenského státu, Vládní vojsko a Wehrmacht taky máme, tím myslím násadcový granát vzor 24, který u nás měl přezdívku "šťouchadlo na brambory". Pro Československou armádu se granáty ještě musí zhotovit, zatím jsou nahrazeny těmi z OFP.
Pro mise jsou důležité i těžké kulomety, kulomet Š24 jsem konečně dodělal, problém, že se neotáčela hlaveň spočíval v tom, že hlaveň musí být součástí věže, takže trochu to vypadá pro znalce zbraní blbě, ale funguje. Taky jsem dodělal nábojový pás a bednu s municí pro Š24, takže Š24 komplet 100%. Tk vz.37 mám hotový až na natexturování bedny s municí.
Snad se vám budou líbit mise, kde z pevnůstky "kropíte" německé hordy.Nebo v linii pevnůstek je mezera, do které se snaží němci proniknout, a tak je vaším úkolem pozici udržet a němce odrazit. Taky můžete jako člen SOS zažít misi, kdy je vás asi 5 a musíte odrážet němce a v příhodné chvíli se za boje stáhnete na linii opevnění.
Až budeme mít hotové německé tanky, tak budou mise, kde si zahrajete za obsluhu KPÚV, uvažuji, že k tomu udělám i řopík K-3, který byl určen pro postavení tohoto kanónu. K objektů na našem území se postavily jen dva kusy, to protože přišel Mnichov.
Mise pak budou součástí dema, které pomalu, ale jistě chystáme, společně s demem slovenské armády, Vládno vojsko, Československá armáda a Slovenská armáda jsou projekty, které jsou součástí jednoho modu - AČSR 1938-45. Takže bude vše komplet pohromadě a nenení to několik modů najednou. Díky tomu možná bude trochu zvýšená velikost souborů, než by se očekávalo, koliv MB bude mod mít vám řekneme až po zabinarizování hotových modelů, ale odhadujeme, že to bude do 300 Mb celý mod a demo do 200Mb, protože demo bude "omezený" mod, do kterého si jen budetě aktualizovat či doplňovat věci co postupně doděláme a zveřejníme. Což je fér, tak to udělali i Liberation 41-45. Během zkoušení dema pak nám budete moci i dávat své návrhy.
V brzké době taky očekávám aktualizaci naší webové stránky, která se přestěhuje na armastudio.info, které sdílíme s několika dalšmí týmy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama