Pomalu měním obrázky..

25. dubna 2007 v 8:03 | Petr Tlach
Zde na blogu je mnoho zastaralých obrázků, a tak je pomalu, ale jistě obměňuji. Zde jsou některé. Nedávno jsem slyšel, že ukazujeme jen rendery, takže jsem tím byl trochu zaskočen, tak se pokusím příště sem dávat více obrázků přímo z her. Během dnes, dvou sem dodám i obrázky TK vz.37, TK vz.24 a pušky vz.24 a snad další. Pro mod W39 uvažuji KPÚvz.34 a vz.37 předělat na PAK, on se hodí i pro náš mod, protože bych se pak chtěl (Salvatore Lee jak ho znám pomůže) sehnat povolení na několik jednotek sovětské armády od LIB modu, abychom mohli hráče provést bitevním polem východní fronty za slovenského vojáka. Je to sice s křížkem po funuse u OFP, ale pro ArmA máme stejné plány, které jsou nadmíru velké a snad se aspoň část pdoaří uskutečnit, když k tomu budou lidi co rádi ochotně pomohou. Poděkuji tu už předem "Pochystovi" za podklady k LT vz.35 (momentálně dle těch podkladů dělám nový model, protože předchozí co byl v oxygenu udělaný a orpavenmý v cinemě stál opravdu za nic). Potom "Castle x" za podklady k OA vz.30 (rovněj jsem začal dělat nový model, protože přechozí hodně věcí postrádal a zbytečně jsem ho znehodnostil animacemi otevírání dveří a poklopů). Dále všem ostatním s Ruprtovi poradny za pomoc při tvorbě modelů a KVH Břeclav za podklady k LK vz.26 a TK vz.37, dále V.Těhníkovi za technickou diskuzi a podklady k ZB 30J a za pomoc v oblasti odborné literatury z 1.republiky...
Jak se všude píše, že spolupracujeme s modem W39, tak je pravda v tom, že vzájemně můžeme úžívat addonů, či pro ně nějaké další tvořím.

Gui je jednoduché, žádná složitost, proč taky, většina hráčů skrz GUI "proletí" a nezajímá se o to, co se tam právě děje, ještě musím udělat intra pro Everon, Nogovo, Malden a Kolgujev. Pro Kolgujem uvažuji intro s motivem německé armády, pro Malden s Vládním vojskem a pro Everon s motivem května 1945. Snad až bude čas to spáchám. Pokud jde o hudbu, tak ještě nejsem rozhodnut co, kde a jak bude, někde je tam čs. a i slovenská hymna, je tam i proslov dr.E.Beneše, který vás uvítá hned v úvodu, v pozadí proslovu je hudba, takže žádné složitosti. Asi vás to nepřekvapí, ale užil jsem i píseň "1938" od Daniela Landy, FDF taky užívaly rock, ale i když né přímo ve spojitosti s FDF WWII. ČSR nemělo specifickou armádní hudbu.
Editor v OFP je na dnešek už klasický, tedy všechny položky vpravo, aby byl prostor mapy větší. Pokud jde o ikonky na mapě, některé jsem užil z ArmA, aby hráči ArmA si nemuseli opět zvykat na kolečka, a podobné značky.
Zde jsou obrázky dvou tanku, jak je vidět, ještě u německých verzí musím udělat ikonky, zatím tam jsou ikonky českého či slovenského tanku. Nějaké další obrázky jsou na stránkách WWIICZ STUDIA jen chci upozornit, že jsem ještě na texturách provedl stínování a simulaci odlesků,což na obrázcích na našem oficiálním webu není, ale jen ukazujeme modely, které vychjázení z modelu TNH/S typ A. Je tam taky LT vz.38 a LT-38, abyste viděli rozdíly, rozdíl tam byl ve vybavení radiostanicí, počtu lidí v osádce a hlavně LT vz.38 má na boku ještě bojovou antenu, která byla hlavní znakem tohoto tanku. V roce 1939 Anglie tento tank odmítnula, i když jí byl nabídnut do výzbroje, že nemá perspektivu, pak se však divili, že je tyto tanky drtily ve Francii.
Polsko uvažovalo u nás taky o nákupu tanků, tedy myslím v roce 1939, v březnu mělo dojít k jednání, ale k tomu nedošlo, protože přišla okupace. České tanky a tančíky byly ve výzbroji: Peru, Švýcarsko, Etiopie, Irán, Rumunsko, Bulharsko, Švédsko, Maďarsko, Slovensko, Jugoslávské království a jasně, že je měla i "Říše". Zájem měl i SSSR. Jak se diváte, tak české tanky pronikly snad do všech koutů světa, krom Austrálie a Antarktidy byly na všech kontinentech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pochyst pochyst | 25. dubna 2007 v 11:46 | Reagovat

Tyhle snímky vypadají mnohem líp. Na dřívějších to vypadalo jako kdybys měl v OFP nastavenou gamakorekci na výchozích 1.6 což je odpornej šedej hnus. Dokonce jeden známej kdysi říkal... takovej šedej hnus hrát nebudu, tak sem mu musel říct ať stahne gama tak na 1.2, pak už se mu to líbilo :)

2 Petr Tlach Petr Tlach | 25. dubna 2007 v 13:46 | Reagovat

Pochyst:

Jo, s gama korekcema je často problém, hlavně tedy vychytat nastavení, protože skoro na každém ostrově je trochu jiné nasvětlení. Malden ho má docela pěkné, Nogovo mi nějak obrázky kazí. Já to zkusím stáhnout na tolik, kolik říkáš, díky za typ.

3 Padouch.hr Padouch.hr | 29. dubna 2007 v 19:30 | Reagovat

Ty obrazky jsou z ofp nebo z ARMY?

4 Petr Tlach Petr Tlach | 29. dubna 2007 v 21:41 | Reagovat

Padouch.hr:

Tyto jsou z OFP, to jde poznat, ale ty tři v předchozím, co byly odkazově jsou z ArmA, co je z ArmA má štítek ArmA, jinak se jedná o OFP.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama