Pz.SpW 30 (t)

14. října 2007 v 22:23 | Petr Tlach
Tak po dlouhém roce a dvu měsících jsem se rozhodnul změnit trochu fádní desing blogu, tak snad vám to nebude vadit.
Pro mod jsem udělal další práci, a ta PZ SPW 30 (t), v šedé barvě, od roku 1943 se užívala na těchto vozech žlutá. Udělal jsem to, abych měl verze téměř kompletní. Ostatně jsem opravil i Pz kpfw 38(t) ve verzi z let 1943-1945. Měl jsme tam textury, které mě byly do očí. Tento tank jsem měl pro ArmA, ale při posledním reinstalu ArmA jsem o model LT-40 a tohoto tanku pro ArmA ztratil, ale udělám ten addon nově a kvalitněji, snad.

Zkoušel do dnes do ArmA dát OA vz.30, ale nechtělo mi to načíst v editoru, takže vše to bude o novém učení konfiguračních souborů. Taky mám přirpavené textury nomálmap a textury odlesku, jen vše zbývá zakomponovat do hry. Spíše by se hodila pomoc, protože se snažím dodělat mod pro OFP, byla by blbost mod zahodit a dělat hned do ArmA jen tak, pro ArmA mám v Cinemě 4d rozdělaný model pěšáka, tím chci říci rozdělaný, né retext, jak se teď vyskytuje. ČSLA retextovali US vojáka, ale mě se nehodí US vojáka retexturizovat, když potřebuji, aby měli na nohou ovinovačky a né volné kalhoty. Taky se asi podívám na modely německé techniky, protože je třeba udělat textury pro "hakl", který udělal Wladek.
Jak mám v modu některé modely od Září 1939, tak jsem je upravil taky dle potřeby. Techniku tam asi dávat nebudu, protože na frontě, kde bojovala Slovenská armáda nebyla technika, jen několik děl a kulomety, takže útok byl "hračka".
Pokud toto čte nějaký člen KVH, tak sháním fotografie uniforem, abych mohl části fotografií zpracovat na uniformy. Myšleno hlavně pro ArmA, protože nechci, aby modely vypadaly, že je na nich jen barva. Nějaké fotografie jsem užil na německé vojáky a vypadají, tak jak vypdají. Pokud jde o demoverzi, tak rád bych vydal, ale nebylo by proti komu pořádně bojovat.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pochyst Pochyst | 15. října 2007 v 0:09 | Reagovat

Jojo, pro ArmA :-) ... na to se těším, vzhledem k tomu jak cokoli v ArmA vypadá.

Copak to tu máte za novoty? Travička ze Sahrani či co? :-))

2 Petr Tlach Petr Tlach | E-mail | Web | 15. října 2007 v 0:33 | Reagovat

Pochyst:

Ano, travička ze Sahrani, nějak se sem hodila více než to předchozí pozadí. Na ArmA vše vypadá lépe, ale jsem omezen výkonem počítače a mám problémy s konfiguračními soubory. Nemáš s nimi nějakí zkušenosti? OA vz.30 jsem zkusil v ArmA, napsal jsem konfigurační soubor, prošel bez problémů, ale nenačetlo mi to vozidlo v editoru misí, tak nevím co s tím je.

teď zpět ke vzhledu blogu, tak hlavička blogu je z jednoho obrázku z OFP a druhý obrázek je vykolorovaná fotografie z roku 1937. Takhle mi připadá dokonce, jako, že je pravá, nafocená na nějaké akci, asi to bude tím mým rozlišením monitoru 1600x1200.

3 vojta vojta | 15. října 2007 v 6:55 | Reagovat

parááda... koukám že si změnil i vzhled.... skvělý!

4 HUMMY HUMMY | 15. října 2007 v 7:11 | Reagovat

Petr Tlach

Hustý streoje!!! OPRAVDU fakt že jo ...No a ten desing ...SUPERRR

5 Franta Franta | Web | 15. října 2007 v 7:16 | Reagovat

Petr :

Super spracování toho webu !!! :-)

Jen tak dál !!!

To oa taky super !!!

6 Franta Franta | Web | 15. října 2007 v 7:18 | Reagovat

Petr :

Já jsem členem Kvh !!!

7 Petr Tlach Petr Tlach | E-mail | Web | 15. října 2007 v 8:48 | Reagovat

Franta:

Já vím, ptal jsem se tě na to dokonce, zda nemá někdo od Vás digitální fotoaparát. Ptal jsem se jednoho člena KVH Břeclav, ale nemá teď moc čas. Jo to OA je dobré, aspoň je toho zase více v modu, když už mám model, tak proč neudělat existující verze:

OA vz.30 Československá armáda

OA vz.30 Slovenské armády 1939-1941

OA vz.30 Slovenské armády 1941-1944

OA vz.30 Slovenské armády 1941-1943 jízdní jednotky

Pz kpfw TATRA pořádkové policie

Pz kpfw TATRA pořádkové policie – pozdní verze

Pz SpW 30 (t)  1940-1942

U tanků ČKD je to zase:

LTM 35

Pz kpfw 38(t) 1940-1942

Pz kpfw 38(t) 1943-1945

Munitionfahrzeug 38(t)

LT-38 Slovenská armáda SSSR

LT-38 khaki barvy - pozdější barevné schéma Slovenské armády

LT38/37 Tank poválečné ČS. armády

LT vz.38 Jak původně tento tank vypadal

k tomu ještě:

LT-40 dělová výzbroj

LT-40 kulometná výzbroj

Tanky Škoda:

LT vz.35

LT-35

LTM 35

pz kpfw 35 (t)

pz kpfw 35 (t) - vrak

Befehlswagen 35 (t) - 1939

Befehlswagen 35 (t) - 1940

U pz kpfw 35 (t) je vrak, protože jsem odzkoušel výměnuu modelu který jsem zničil za model zničeného tanku. Jen je škoda, že by všechny zničené tanky tohoto typu vypadaly po zničení stejně, ale efektově to vypadá dobře, takže uvažuji to udělat i u ostatních, jako zajímavost je to pěkné.

Pokud jde o kulomety, tak těch je taky dost.

TK vz.7/24

TK vz.24

TK vz. 7/24 pro bunkr vz.36

TK vz.7/24 maskované postavení

TK vz. 37 na podstavcí ZB309

TK vz. 37 na podstavcí ZB309 pro bunkr vz.36

TK vz. 37 na podstavcí ZB309 maskované postavení

TK vz. 37 na podstavcí pro TK vz.35

TK vz. 37 na podstavcí pro TK vz.35 maskované postavení

TK vz. 37 kulometné dvojče

TK vz. 37 pro těžké objekty

TK vz. 37 pro bunkr vz.37

Lk vz.26 pro bunkr vz.37

Lk vz.26 pro bunkr vz.37 - lafeta

Lk vz.26 pro bunkr vz.37 - bez lafety

ZB 30 na podstavcí ZB 206

ZB 30 na podstavcí ZB 206 protiletadlové provedení

TG vz.37 (Slovenská varianta - strana)

TG vz.7/24 (Slovenská varianta - strana)

Pokud jde o děla:

KPÚV vz.37

KPÚV vz.34

KPÚV vz.37 maskované postavení

KPÚV vz.34 maskované postavení

Tyto děla ještě budu muset zřejmě urpavit, přesněji jejich textury, protože po delší době mě dráždí.

Rozdělané dělo mám

Houfnici vz.14/19 a plánuji horský kanon vz.15, dále mám rozdělaný tank LT vz.34, a to pěkně dlouho, protože v době, kdy jsem ho chtěl dodělat jste chtěli bunkry, tak jsem dělal bunkry.Dále mám rozdlěané PZ i a PZ II D.

Vojta:

Jo, změnil, ten předchozí neříkal nic o zaměření těchto stránek, takto je znatelnější zaměření. Bolec si taky dělal hlavičku z vykolorovaných fotografií, někdy jsem si říkal,že bych snad mohl zkusit vybarvit některé fotografie co byly v knize 20 let československé armády.

HUMMY:

Jsem rád, že se ti tahle změna webu lídí, mě tamta předchozí už začala vadit, hlavně změna je život.

8 HUMMY HUMMY | 15. října 2007 v 15:42 | Reagovat

Petr Tlach

no jo změna je život to máš recht

9 Petr Tlach Petr Tlach | 15. října 2007 v 15:45 | Reagovat

HUMMY:

To je, no, myslím si, že moc lidí tenhle seznam techniky neviděli...chybí tam ještě tč vz.33, na to jsem zapomněl, ale to nevadí.

10 DavidGex DavidGex | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 10:58 | Reagovat

Some people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

The diet pills speed up the metabolic processes. This is the key factor that leads to the burning of all the fats in the body. This means that one passes out lots of urine, which subsequently leads to dehydration. It is imperative that the user take lots of water round the clock. This will help curb dehydration, which can lead to health problems. In addition to that, water offers the required medium for the function of the nutrients and elimination of the fats.

When buying the review of diet pills, it is imperative that one gets the most recommended dose. People tend to compromise the quality and effectiveness of the tablets due to the variation in cost. The low priced pills depict poor quality, which means their effectiveness is not reliable. Some have also been found to cause health problems. The dose should also be taken as recommended. Over dose will not speed up the process but rather lead to complication. This will increase risk of side effects. If the taking of the pill is forgotten, do not take more to compensate for the lost time.

The diet plan enclosed with the diet pills has also to be followed. According to the requirements, the termination of the diet must be done even with no results. This means your body is irresponsive.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama