Únor 2008

Patch 1.8 pro OFP demo

29. února 2008 v 23:15 | HoRi
Tak a mám pro Vás další aktualizaci modu. Jde o patch 1.8, který přidává některé nové zbraně a pěchotu, ale také i většinu objektů polního opevnění. Najdete tam:
Okop pro TK (3 přístupy)
Okop pro TK (2 přístupy - levý)
Okop pro TK (2 přístupy - pravý)
Okop pro TK (2 přístupy - levý, nemaskovaný)
Okop pro TK (2 přístupy - pravý, nemaskovaný)
Pozorovatelna - na stromě
Pozorovatelna - zemní
Dřevozemní úkryt střední odolnosti
Dále pak:
Trénink - stěna
Trénink - lávka
Trénink - ostnatý drát
Trénink - hadí dráha
Trénink - střelnice
A v neposlední řadě také předělané verze protitankových překážek, německé hospody a celního úřadu.

B 534 pro OFP

29. února 2008 v 21:23 | Petr Tlach
Tak jsem tu zase. Dlouho jsem kutil na B534, ale teprve včera jsem se dokopal k tomu, aby tento letoun dodělal a snad se čekání vyplatilo, protože jsem provedl nějaké úpravy ještě na modeli. Model pro OFP je odlehčenou verzí modelu pro ArmA. Jsou tyto verze:

Československá armáda - září 1938
Československá armáda - září 1938 - bomby
Slovenská armáda - Polsko 1939
Slovenská armáda - Polsko 1939- bomby

Slovenská armáda - SSSR 41-43
Slovenská armáda - SSSR 41-43- bomby

Československá armáda - povstalecké letectvo (srpen 1944 - říjen 1944)
Československá armáda - povstalecké letectvo (srpen 1944 - říjen 1944)- bomby

Některým z vás se poštěstilo toto letadlo už testovat. Brzy bude už pro veřejnost ke stažení.

Patch 1,7 pro OFP demo

17. února 2008 v 16:14 | Petr Tlach
Tak mám tu slibovaný patch 1.7 pro naše demo. Aby se lidi co mají jen OFP nepřipadali ošizeně, tak jsem pro ně připravil i MG30, model je o pár věcí odlehčený oproti ArmA. Najdete ho jako zbraň jednoho z Freikorps za stranu východ. K tomu jsem přihodil jednu misi, abyste si zastříleli z děla. Mise má dabing a i intro, taky jsem dal do menu na Everonu konečně intro, které je adekvátní k modu a není to předělávka původního. Takže vzhůru do boje.


Reupload modu v 1.6

17. února 2008 v 14:54 | Petr Tlach
Platnost odkazů uplynula, a tak jsem minulý týden na sendspace com reuploadoval celý mod s některými vylepšeními, takže jsem to označil jako 1.6, protože opravuje některé chyby, které měla verze 1.5, takže to obsahuje všechny patche, abych udělal lidem radost, tak vám přichystám i překvapení v formě patche 1.7, snad ho dnes stihnu uploadovat.

MG 30 pro ArmA

17. února 2008 v 14:49 | Petr Tlach
Snad ve všech modech se setkávám se stejnou skladbou zbraní, a tak jsem se rozhodnul udělat změnu a kutím na zbraních o kterých ví málo lidí, ale přesto se užívali, ostatně taky proto, aby měl něco i mod Září 1939 jiného, než zbraně od Vilase či Invasion 44. Zbraně pro ArmA dělám kompletně nové, takže na rozdíl od OFP nejsou od nikoho vypůjčené a o to větší mám z nich radost, kterou ovšem někdy kazí inteligence některých lidí. Dnes mě na ArmA foru kritizoval jeden Fin s tím, že pažba KAr98K má být tmavší, než jakou jí v ArmA verzi mám. Jasně jsem mu vysvětlil, že jeho fotografie co mi ukazoval zobrazuje starou Kar98k, protože pod lakem dřevo časem ztmavně a za války se užívaly na pažby jiné materiály než před válkou, řekl jsem mu, že je jeho idea je jako dělat model Titaniku z roku 1912 na dva kusy a se rzí.

VHÚ Praha

11. února 2008 v 9:17 | Petr Tlach
Nedávno jsem koupil novou knížku o zbraních 1. a 2.světové války, všechny byly ze sbírek WHÚ Praha. Včera mi to nějak nedalo,a tak krátce před obědem jsem si sednul do auta a po hodině a půl autem, 25-ti minutách metrem a 20 minutách pěší chůze jsem dorazil tam, jak jsem chtěl, do Vojenského historického ústavu v Praze. Velice mě překvapilo, že vstupné je zdarma, takže být pražský, tak tam jsem snad denně, protože bych bral inspiraci pro práci na modu a fotil podklady.

Hraniční sloup pro ArmA

6. února 2008 v 10:16 | Petr Tlach
Hraniční sloup pro ArmA - Symbol 1.republiky.

Jistě si vzpomenete, jak HoRi udělal pro OFP a ArmA hraniční sloup, jednalo se o ten samý model, jelikož ArmA má v sobě určité efekty, tak jsem se jich rozhodnul využít, a tak jsem model pro ArmA přepracoval a díky KHV Břeclav udělal i lepší státní znak, protože mi včera zaslali fotografie. Textury už nejsou jen barva, ale skutečné textury, kde jsem mohl aplikovat stínování a špínu. Patka je od HoRiho, zbytek jsem dělal já, ale dle HoRiho modelu, prototože se mi nechtělo scenovat plánek. Jen bych chtěl poznamenat, že sloup je z kovu, aby někdo neměl připomínky, že se moc leskne.