Květen 2008

Ostrov pro náš ArmA mod

29. května 2008 v 11:50 | Petr Tlach
V OFP jsme neměli vlastní ostrov, tak snad ho budeme mít pro ArmA. Dave už několik dní pracuje na ostrově pro náš mod. Měly by na něm být vlesích střelecké průseky a mnohé terénní nerovnosti. myslím, že by byla blbost dělat velké výškové rozdíly jako třeba na "Everonu", když se takové rozdíly nevyužijí a pro boj a hraní to není moc vhodné. Další informace můžete dostat na našem foru.

Nové fórum otevřeno

28. května 2008 v 13:43 | Petr Tlach
V lednu jsme pro veřejnost otevřeli pro naše fandy a fandy druhoválečné techniky forum, bohužel nebylo chráněno proti spamům, a tak Minatory byl nakonec nucen forum zrušit. HoRi proto otevřel nové, které toto zabezpečení už má. Zároveň jsme zpřehlednili forum a přesně "rozškatulkovali" tak, abyste se lépe orientovali a více vám to vyhovovalo.

Patch 2.0 opravená verze

28. května 2008 v 13:41 | Petr Tlach
Tak jsem dnes opravil patch 2.0 a uploadnul ho, takže snad by teď už problémy neměly být, addon jsem odzkoušel v ArmA, funguje ukazatel destrukce,jak tady bylo připomenuto a vyřešen problém s tím, že jste "vylezli" a čučeli jste mimo, pásy dostaly novou texturu u LT vz.34 a LT vz.35, to je další novější věc. V souboru čti mě jsou technické údaje o LT vz.34.
28 Mb

Patch 2.0 pro OFP verzi modu

24. května 2008 v 22:53 | Petr Tlach
Nové:
- LT vz.34 (není stejný jako pro ArmA, jedná se o zjednodušenou variantu modelu)
Opravené:
- optika LT vz.35
- optika Pz kpfw II
- opraven počet munice u LT vz.35
- opraveny geometry lody pro PZ II a LT vz.35

Pár snímků z boje

23. května 2008 v 22:20 | Petr Tlach
Tak jsem otestoval patch 1.14, konečně mi nedělá problémy AI v tancích, často se mi stávalo, že AI nestřílelo, ale jen jezdilo kolem nepřítele dokola až nakonec vypálilo, teď střílí jen ho vidí a dovoluje jim to zadání v definici konfiguračního souboru, kde se definuje u zbraní na jakou vzdálenost má zahájit palbu či jí ukončit.

LT vz.34 pro ArmA

23. května 2008 v 11:29 | Petr Tlach
Tak jsem včera zprovoznil LT vz.34 pro ArmA, pro OFP bude "možná". Pro OFP bych mohl udělat podobný model, tedy zjednodušit tento a poskládat ho z "proxy" modelů, aby za něco vypadal. Hodně náročný je totiž podvozek, který se skládá z 32 pojezdových kol, 2 napínacích, 2 hnacích a 12-ti nosných.

Optiky pro tanky

21. května 2008 v 23:43 | Petr Tlach
Tak jsem si připravil pro ArmA tanky další optiky, pro kulomet a pro dělo zvlášť. Tyto optiky jsem viděl u PZ kpfw IV, tyto optiky jsem viděl taky u pevnostních děl našeho opevnění, a tak odhaduji, že je budou užívat i čs. tanky, protože měly stejného výrobce.

Tančík vz.33 - slovenský

12. května 2008 v 12:31 | Petr Tlach
Úplně jsem zapomněl ukázat vám tančík ve slovenské verzi, je jen s dvou ramenným křížem na boku, tak, jak jsem ho viděl v knize Slovenský štát v obrazech. Jak jsem už psal, teď pracuji na LT vz.34, tak snad brzy budou nějaké obrázky, a to už natexturovaný v cinemě. Na modelu ještě zbývá dodělat pár drobností a hlavně textury. Kulomety vložím zase přes proxy modely, protože se hodně ušetří polygony.

TČ vz.33 v ArmA

5. května 2008 v 12:52 | Petr Tlach
Dlouho jsem se neozval, protože jsem neměl moc čas, ale přesto jsem dělal. Zpracoval jsem tančík vzor 33. Bude i se slovenským dvojramenným křížem na bocích. Řidičům kulomet nebude funkční, protože řidič nemůže být zároveň střelec, což je škoda, stejně kulomet byl stavěn na pevno a řidič střílel otáčením tančíku.