Září 2008

Němečtí tankisté pro OFP

13. září 2008 v 11:41 | Petr Tlach
Dlouho jsem v OFP nahrazoval německé tankisty původními z OFP. Před týdnem jsem to změnil a udělal německé tankisty. Teď už zbývá dělat na nějaké technice a dodělat kampaň, abych mohl vydat update 1, teď mě na týden zdržel pobyt v Praze a týden budu dělat a zase dva týdny v Praze. Límec u blůzy je model.

Německá pěchota v update 1

1. září 2008 v 12:24 | Petr Tlach
S chystaným update 1 se vynořily i dotazy na opravu německé armády, včera jsem to spáchal a dnes ráno jsem ještě vojákovi s plnou polní dodat plášť na tornu, takže už to vypad jak by mělo. Taky sem tam přibylo něco nového, jako je třeba generál německé armády, mohu říci, že v OFP jsem se s ním ještě nesetkal a v Invasion 1944 zastupuje tuto funkci jen důstojník v maskáčích. Takže mise zastřel generála je dosti lákavá.

Oprava uniforem slovenské armády pro OFP

1. září 2008 v 12:03 | Petr Tlach
Dlouhodobě jsem slyšel na adresu našich jednotek kritiku, tak jsem se pustil do oprav, které budou v update 1. Slovenská armáda zavedla jako součást výstroje čepici pro důstojníku - brigadírku, kterou v roce 1968 zavedla nakonec i ČSLA. Obrázky čs. čepice dodám, protože tu jsou opravil taky, takže již vypadá jak má, opavuji hlavně v rámci připomínek, které byly oprávněné. Textury jsou malované, nefocené. Většina věci co mám v modifikaci je čistě malovaných, protože z černobílých fotografií jsou textury k ničemu, že?