Listopad 2008

ČSA 38-45 update 1 beta (2.1)

22. listopadu 2008 v 19:33 | Petr Tlach
Tak jsem douploadoval betaverzi modu do OFP, kterou vám slibuji již delší čas. Abych ulehčil práci, dal jsem to do dvou souboru, ale pozor, změna, teď se vám obě části automaticky nerozbalí vzájemně, ale budete moci již konečně je dávat dohromady jen kopírováním ze složky přes totalcommander, což předtím dělalo problémy a já dostával nadávky, že někomu něco nefunguje. Je tam soubor čti mě v pdf, kde je seznam jednotek a munice, ale ještě není kompletní a je tam návod na oxygen, který jsem dával k dispozici na našem foru http://wwiicz.ic.cz , pořád forum doplňuji, takže pokud jsou dotazy co je hotové nebo se dělá, tak se stačí podívat tam, myslím, že je to tam všechno uděláno až moc přehledně.
CSA 38-45 mod pro OFP update 1 beta download
Rudá armáda 1943 v AČSR 38-45

18. listopadu 2008 v 9:11 | Petr Tlach
Zdravím, tak jsem zase tu. Dlouho jsm si lámal hlavu proti komu by mohla bojovat Slovenská armáda z let 1941-1944, nakonec mě to napadlo, nejprve jsem uvažoval dát ruské a německé zbraně civilistům, ale pak mě to přišlo pošahané, nakonec jsem si vzpomněl, jak na jižním úseku fronty tvrdě odolávali ruským útokům v roce 1943, nakonec ovšem přeběhli k rusům a pustili je do druhé línie, a tak rusové prorazili úsek této fronty. Do toho jsem si koupil knihu Slovenský stát v obrazech, tak jsem se rozhodnul v sobotu - udělám ruskou pěchotu z roku 1943, přeci neochudím hráče a útok hurá na ně ala masakr a čistky v zázemí.
Pokud jde o zbraně, oprášil jsem addon pps-41 a mosin 1891 z archívu WWIICZ z roku 2005. Optiky mám taky z té doby, kdy jsem udělal balíček různých optik WWII zbraní. Chvilka práce a najednou mám jednotky na vraždění.

Pistole pro ArmA

9. listopadu 2008 v 17:54 | Petr Tlach
Zdravím, vím, že jsem slíbil, že tento víkend uploaduji mod pro OFP, ale nedostal jsem se k tomu, ještě dodělávám seznam věcí a nějaké další úpravy, které hru ještě vylepšily. Pokud jde o ArmA, tak pracuji dále na ArmA taky. A co nového? Pisle CZ vz.22, CZ vz.24 a CZ.vz27. Moc pěkné pistolky, jsou si podobné, ještě musím udělat CZ vz.38, hlavně jsem se u těchto zbraní zbavil hnusného praskavého zvuku jak to máí klasické ArmA, protože to bylo šílené.