Prosinec 2008

PZ bfw I pro ArmA

29. prosince 2008 v 13:51 | Petr Tlach
Tak tu opětovně otravuji s PZ kpfw I, tentokráte s jeho velitelskou verzí, takže zase se rozšířily možnosti editoru, protože zásahem velitelského tanku byly tanky uvedeny v zmatek, tím padl koordinovaný útok, ale tento tank měl o něco silnější pancéřování, to jsem taky zohlednil, ale samotný PZ jsem dal na úroveň TČ vz.33. Tento tank má otevírání dvířek pro střelce za jízdy, ale po zničení se otevřou všechna. Ještě by bylo dobré senaučit nějak animace, aby to vypadalo dokonečně dokonaleji.

PZ kpfw I pro ArmA druhá část

25. prosince 2008 v 17:37 | Petr Tlach
Tak jsem zase otravný s těmi svými tanky. Tank ještě nějaké screeny..
Tak, tohle není mod Palčivý písek 1942, ale můj tank, šlo o to, že evropská žlutá se užívala od roku 1943 na německých tancích, vypadá jako pouštní, a tak jsem tam dal jen ještě znak DAK a hned to vypadá jinak, hlavně v té poušti.

Pz kpfw I pro ArmA

24. prosince 2008 v 12:04 | Petr Tlach
Tak vám všem přeji pěkné Vánoce a to i těm, kteří mě zrovna z vlastní blbosti nemusí. Dnes jsem taky spustil PZ kpfw I pro ArmA, verze z roku 1938, budou následovat další, a to dokonce i velitelská varianta.

ČSA38 mod pro OFP update 1 beta patch 1

18. prosince 2008 v 10:06 | Petr Tlach
Tak jsem sliboval patch, který by měl snížit nároky na vaše počítače, tak tady ho máte, snad jsem nezapomněl na některé soubory, které to ještě dělaly. Pokud jde o mojí práci, tak stále dělám PZ kpfw I, nějak jsem se vždy seknul. Teď si na pár dní vezmu dovolenou, tak se tomu budu věnovat, taky se hrabu v GUI, jak načítají obrázky v různých menu, budou tam dobové černobílé kresby z roku 1936, přesněji z vojenské literatury, jedné knihy a příručky pro vojíny, které vlastním. Ještě uvažuji, že jak jsou jen černobílé, tak bych jim mohl dát takový nažloutlý nádech, aby moc nesplývaly s pozadím různé nápisy v popředí.


A zase ta ArmA

9. prosince 2008 v 15:47 | Petr Tlach
Tak jsem se pustil zase do ArmA. Patch pro OFP dovalím v nejbližší době, zatím mě zradila technika, ale všechno bude, postupně. Včera jsem na PZ kpfw II dělal nějaké úpravy a opravy, hlavně v maskované verzi, kde jsem využil proxy, a tak se vše hýbě dle větru. Do toho jsem požád neudělal verzi z roku 1940 jak byla v OFP, tak jsem jí do ArmA dodělal.
Ani jsem nezapomněl v ArmA na "samotu u lesa". Dave teď maká na ostrově, tak bych mu měl nějaké objekty dodělat, jsou to objeky hlavně do prostředí než po využití, protože hru hodně dobarvuje atmosféra hry, tak sotva by někoho nadchnula běhat s puškou z WWII mezi paneláky, alias králíkárnou.