Březen 2009

KP vz.38 pro ArmA

29. března 2009 v 14:44 | Petr Tlach
Tak jste se dočkali další novinky, a to kulometné pistole vzor 38. Je docela zábavné střílet 96 ran do davu Němců bez přestání. Původně jsem uvažoval udělat pěchotní variantu s 35 náboji, ale nakonec jsem si to rozmyslel a udělal tu variantu, kterou zná asi většina lidí. Dlouho tu nebyly novinky, protože jsem byl jeden týden mimo domov, abych mohl něco dělat.
Ještě jsem taky udělal několik úprav do hry Operace Flashpoint, dle časi bych tam měl natáhnout zjednodušené věci z ArmA, jako jsou německé lehké tanky a nějaké další zbraně.


Praga AV pro ArmA a OFP

13. března 2009 v 14:51 | Petr Tlach
Tak konečně to tu je. Bolec mi zaslal model a textury k velitelskému automobilu. Model jsem dal jak do ArmA, tak do OFP. Ještě jsem na modelu musel udělat několik úprav a na texturách taky, doufám, že to Bolcovi nebude vadit, šlo jen o skla, trubky plátěné konstrukce, stěrače a pedály řidiče vozu. Na textuře plachty jsem ještě doplnil zadní okénko, jinak potvrzuji, že se jedná o moc dobrou práci.

Seznamte se.

2. března 2009 v 8:06 | Petr Tlach
Seznamte se, cíl číslo jedna. Nějaký Kurt Dummkopf. Co s ním? Odstřelit, už proto, že se jedná o důstojníka a velitele tankové jednotky. Jediné co jsem ještě nedělal jsou SS tankisti, asi to bude zbytečné, no uvidíme. Podbradník na čepici je taky model, abych zvýšil realitu. Včera jsem tankistům dodělal stínové lody, takže konečně vrhají stín. Pokud jde o čapku, tak v dalších několika modifikacích se dá použíat, vše je jen na změně odznaků a barev lemů čepice dle druhů zbraní. Pokud se ptáte co kutím, tak pořád předělávám ZB30CZ, proč předělávám jsem už zmiňoval. Pak bych měl dodělat MP28 a začít si hrát s pěchotou.