Květen 2009

Další novinky z ArmA

23. května 2009 v 15:59 | Petr Tlach
Tak díky Levelu 178 má konečně více lidí ArmA, i když v obchodech stojí pořád dost. Pokud jde mojí práci, neměl jsem tolik času, vzhledem k práci co dělám. Tak jsem si večer včera sednul a vybavení do LO vz.37 dodělal, chybí ještě nějaké bedny s municí, ale vše postupně.

Čs. "námořní pěchota" pro ArmA

10. května 2009 v 14:46 | Petr Tlach
Tak zase další práce pro ArmA. Plnou polní vz.23 a vz.27 jsem pro pěšáky udělal, ale prezentoval jsem to již na BIS forech a nerad opakuji podobné obrázky moc často za sebou, abych nebyl "trapák" jako jiné modifikace. Pokud chcete vidět další snímky, najdete je na našem foru . Pokud jde o další práci, tak jsem zpracoval jednotky Říčního praporu. Byla to čs. obdoba námořní pěchoty, v lodích měli dělat obchvaty do týla a na předmostí nepřátel. Asi si říkate co lodě, pořád mi T.G.M. nenechá spát, tak uvidíme časem, je to pěkná lodička.

Státní svátek

8. května 2009 v 15:30 | Petr Tlach
Tak dnes máme státní svátek, zase pár let dál od konce druhé světové války, bohužel dnes mnohá mládež ani neví, proč se tento datum slaví. Aspoň někdo si vzpomene, bohužel u nás válka skončila až o několik dní později definitívně. Rusové slaví vítězství až 9.května.
Pokud jste si všimnuli, stále jsou zde moderované komentáře, nechám je tak delší čas, protože mě opravdu nebaví pořád mazat bezdůvodné vzájemné nadávky.Čs. pěchota, jak práce pokračuje

4. května 2009 v 13:01 | Petr Tlach
Tak dlouho jsem tu psal jen o technice, tak nějaké další obrázky pěchoty zde mám. Textury jsou až na přezky malované, tedy žádná fotografie. Samotná ArmA je taková malá omalovánka a v celku ty věci co jsem zkoušel z fotografií nakonec vypadaly jako pěst na oko.