Srpen 2009

Jen tak pro tu prdel....

24. srpna 2009 v 19:18 | Petr Tlach
Tak, je to už nějaký pátek co vyšla ArmA II, tím nechci říci, že dávám ruce pryč od ArmA I, naopak, ale jen tak pro tu prdel, jak se říká jsem si něco vyzkoušel. Když vyšla ArmA II, tak mě docela zlepšila náladu, tedy po hratelné a grafické stránce, fakt bez "sekačky"...dobře optimalizované. Jak tak běžím a střílím rudohvězdoprdelníky, tak koukám na parádní trať a lokomitivu, co kdybych na ní švihnul něco jiného.........

Omluva

21. srpna 2009 v 14:40 | Petr Tlach
Tak se nějak omlouvám, že jsem sem dávno nedal nějakou novinku, ale nic mě nenapadá. Hlavně pak jsem trochu víkendy teď trávil na cestách a sběrem informací. Jednalo se o další návštevu VHÚ, kde jsem pořídil dost fotografií jako podklad pro další práci. Došlo nafocení detailů LT vz.35, abych nějak nepřehlédnul detaily, protože černobílá fotografie není barevná, je taky docela škoda, v USA udělali špatně barvy, hlavně zelená se jim hodně nepovedla, takže je to pro mě jen informativní podklad pro model na kterém jsem začal zase dělat. Tento tank mi dost chybí, hlavně po jeho dokončení nevidím pak problém vydat nějaké demo s dvěma či třema misema, aby si lidi mod konečně zahráli, taky na ArmA modu dělám od konce listopadu 2007, ale za tu dobu se tam toho hodně muselo překopat.
Dalším výletem za poznáním byla tvrz. Stachelberg, tu doporučuji pro zájemce o stavebnictví, protože tam je nejnázorněji předvedeno, jak se tvrze stavěly.
Poslední zdržovačkou byla další rekonstrukce počítače, tu nejsem nedělal od roku 2007, teď ArmA plynule jedu na plný výkon, tedy pokud nestojím zrovna v lese, protože stromy jsou dosti velké brzdy.

LO vz.37 F pro ArmA

9. srpna 2009 v 17:32 | Petr Tlach
Tak zde představuji další kanónový objekt vz.37, objekt F. Základní model udělat Streso, já jen textury a terén k tomu, aby to nevypadalo jako blok betonu v poli. S Davem se ještě musím u takových objektů dohodnout o zapuštění do terénu. To se bude hlavně pak týkat těkých objektů (dříve jsem psal, že dělám model T-S-28).