Listopad 2009

Model TNH pro ArmA I a ArmA II

30. listopadu 2009 v 13:46 | Petr Tlach
Tak posledně jsem diskuzi uzavřel, protože se objevovali až dost nechutné vzájemné nadávky. Teď zpět k tomu, proč dnes zase píši článek. O víkendu jsem dodělal nový model LT vz.38, o hodně jsem snížil počet textur a tím i náročnost, model jsem o něco propracoval a textury jsou taky na tom lépe. Do toho ještě přibyl T-38, což je rumunské značené TNH a pz kpfw 38(t) v evropské žluté po období od roku 1943 a velitelská varianta pz kpfw 38(t).
Ve hře ArmA II tytot tanky vypadají dost obstojně. Ještě podobným způsobem do budoucna plánuji upravit LT vz.34 a TČ vz.33, je to kvůli náročnosti a kvalitě, hlavně pokud chci modely použít i pro ArmA II, u LT vz.34 a TČ vz.33 bude asi nový model až u ArmA II. Co teď budu dělat, asi se na to ptáte, tak varianty co dělat dále mám, tedy buď dělat na dalším německém PZ tedy III nebo IV a nebo dodělat model OA vz.30 a OA vz.27. Práce je pořád jako na kostele, hlavně pokud chci udělat mod, ve kterém by toho bylo docela dost. Když už dělám nějaký model, tak je jasné, že udělám i jeho více variant co jezdily, aby si mohl člověk vybrat nějaké období, které by se mu líbilo více nebo pro jiné addonnmakery, kteří tvoří modifikaci a zrovna jim nějaký model do modifikace schází.

Další práce na modifkaci hry ArmA

3. listopadu 2009 v 13:23 | Petr Tlach
Tak tu mám další novinky. Bohužel tím nemyslím vydání modifikace, ale další práce. Předně dokončuji rozmapování LT vz.38 a texturování, přesněji remodeling, protože starý model vytvořený před 2 lety je již dávno dle mého nepoužitelný, ale o tom jsem psal.