Model TNH pro ArmA I a ArmA II

30. listopadu 2009 v 13:46 | Petr Tlach
Tak posledně jsem diskuzi uzavřel, protože se objevovali až dost nechutné vzájemné nadávky. Teď zpět k tomu, proč dnes zase píši článek. O víkendu jsem dodělal nový model LT vz.38, o hodně jsem snížil počet textur a tím i náročnost, model jsem o něco propracoval a textury jsou taky na tom lépe. Do toho ještě přibyl T-38, což je rumunské značené TNH a pz kpfw 38(t) v evropské žluté po období od roku 1943 a velitelská varianta pz kpfw 38(t).
Ve hře ArmA II tytot tanky vypadají dost obstojně. Ještě podobným způsobem do budoucna plánuji upravit LT vz.34 a TČ vz.33, je to kvůli náročnosti a kvalitě, hlavně pokud chci modely použít i pro ArmA II, u LT vz.34 a TČ vz.33 bude asi nový model až u ArmA II. Co teď budu dělat, asi se na to ptáte, tak varianty co dělat dále mám, tedy buď dělat na dalším německém PZ tedy III nebo IV a nebo dodělat model OA vz.30 a OA vz.27. Práce je pořád jako na kostele, hlavně pokud chci udělat mod, ve kterém by toho bylo docela dost. Když už dělám nějaký model, tak je jasné, že udělám i jeho více variant co jezdily, aby si mohl člověk vybrat nějaké období, které by se mu líbilo více nebo pro jiné addonnmakery, kteří tvoří modifikaci a zrovna jim nějaký model do modifikace schází.


Po dodělání OA vz.30 a nějakého dalšího PZ se vrátím zpět k jednotkám, jako jsou jednotky SFK a československá armáda, do toho plánuji ještě jak pro čs. stranu, tak pro německou i minomety, prostě jen najít čas na všem dělat.
Dlouho mě zdržuje i studování některých podkladů, aby pravdu řekl, tak kdybych dával na názory každého co mě osloví, tak puškám vz.24 bych montoval noktovizor, protože některým lidem připadá, že by tam měl být.....fakt super, ale na druhou stranu se najdou tací co poradí. Nedávno jsem odstraňoval z důstojníků metály, protože je blbost, aby je v roce 1938 již měli, u důstojníků ještě musím dodělat dohodu, protože ta se měla v té době nosit a upustilo se od ní až někdy v době francouzského tažení.
Také jsem opravil u jednotek sumky pro MP38, protože ty původní vypadali jako mošny, teprve později se vyskytnuly sumky 2x3, jak je známe z her a filmů., což mi připomíná, že poslední hra co jsem hrál byl MOHPA, docela mě zaujala AI s ohledem na sebevražednost japonců.
T-38 je předposlední čs. výrobek co mi chyběl pro rumunskou armádu, ještě se musí dodělat R-1, což je tančík AH-IV, jeho obrázky jsem tady před dlouhou dobou již prezentoval.
 

22 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama