Květen 2010

31. května 2010 v 13:44 | Petr Tlach
Omlouvám se, že jsem dlouho nepsal, ale začala cyklistická sezóna, a tak jsem se věnoval ve chvílích volna tomuto sportu, dále jsem se zdržel čtením knihy Metro 2033 a hraním stejnojmené hry. Předně jsem v komentářích zmiňoval dopracování důstojníků pro čs. armádu. Myslím, že výběr, který jsem připravil bude dostačující. Během postupu prací rozšířím dále druhy zbraní, jak bude postupně přibývat technika. Najdete zde i poddůstojníky. Vše jsem označil dle pořadového výcviku, takže někde najdete třebas jen popis jako velitel družstva či velitel čety a jejich zástupce, je to v souladu s pořadovým cvičením. Současně jsem dle požadového cvičení a nějakou další úpravou udělal ikonky na mapu, takže hned budete vědět, koho kde máte, aniž byste museli klikat na postavičku. Jak jsem na tom s přípravou verze 1.02? Ale docela to jde, zrovna rozmapovávám nový model Tč. vz.33, ten předchozí pochází někde z roku 2008, tedy z počátku toho roku, takže trpý velkými nedostatky, protože je kontruován v duchu Operace Flashpoint místo ArmA, nový model by měl více vystihovat funkce tančíku, tedy správné otáčení kulometu a opravil jsem výfuk a podvozek. Ještě taková poznámka, aby nebyly připomínky k odstínu uniforem, důstojnické a romistrovké uniformy měly trochu odlišný odstín z hlediska použití odlišného materiálu pokud nenafasovali "kopřiváky" taky.
..


 Ještě další věc, nedávno na BIS forech mě někdo požádal o T-34, že je spojí s balíčkem od Vilase. Ať zapomene. Jeho WWII balíčky jsou asi to nejhorší co jsem do ArmA viděl. Absolutně jsou ignorovány insignie, období, a tak dále. Vlastně jsem našel u něj finské jednotky SS dle označení, které nacpal do Normandie, fakt "super". Jeho zbraně jsou staré modely z OFP. Navíc je to jedinec a ne mod, tak nevidím důvod mu něco dávat, hlavně když jsem to ještě nevidal ani já.
..

 Pokud jde o další práci, po dokončení Tč. vz.33 dodělám LT-40 a zprovozním v ArmA slovenské jednotky a verzi 1.02 vydám, takže se o ní nebojte, že nevýjde. Dle času budu muset udělat i posádky k T-34, a to čs. a sovětské, problém to není, podkladů je dost.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 HUMMY HUMMY | 1. června 2010 v 14:37 | Reagovat

Moc hezký, jen tak dál, a s tim Vilasem máš pravdu, je to hrůza, taky sem na to koukal jak zjara :-D  (bohužel)

2 Petr Tlach Petr Tlach | 1. června 2010 v 17:39 | Reagovat

HUMMY:
No, uvažoval, že použije nějaké slátaniny všeho co najde na netu. Znám to, jak to pak dopadá, fakt blbě.

3 HUMMY HUMMY | 1. června 2010 v 23:34 | Reagovat

[2]:
Jooo hlavně že si to lidi co tomu nerozumněj stáhnou... :-D

4 Dave (WWIICZ) Dave (WWIICZ) | 3. června 2010 v 3:40 | Reagovat

Moc pěkné Petře..... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama