Únor 2011

Walther PPK

22. února 2011 v 19:18 | Petr Tlach |  Německé zbraně
Nějak mě to nedalo, a tak jsem včera dodělal Walther PPK, šlo jen o předělávku PP, protože jsou si dosti podobní. Pokud jde o novinky z komunity, tak před několika měsici jsem Topasovi zaslal nedokončenou vezi modu W39 pro ArmA. Topas se následně spojil s původními autory, a tak mod jak to vypadá znovu ožívá, ale jen pro ArmA II, takže na něm dělá jen Topas, Jaksa a Marek Model, uvidíme, jak jim to půjde, pokud možno se jim maximálně pokusím pomoci a poskytnout maximum modelů a hlavně podkladů a rad, protože jsem hodně v modech viděl problémy s datací některých zbraní a techniky, dnes jsem Topasovi zaslal rozbinarizované modely některých německých zbraní, přesněji těch, které se v září 1939 vyskytovaly v německé armádě.
Walther PPK

Walther PP

21. února 2011 v 18:31 | Petr Tlach
Tak zase tu otravuji s nějakou novinkou. Práce je více než dost. Stále dělám UV mapování na tanku Cromwell. Včera jsem k tomu udělal pistoli Walther PP. Byla velmi oblíbená společeně s Waltherem PPK u německých důstojníků, a tak je často nahrazovaly za P-08 nebo P-38, aby to někteří nadřízení neviděli, tak je nosili s pouzdry P-08 nebo P-38. Ještě uvažuji model upravit na verzi PPK, abych rozšířil sbírky modu, která po zbraňové stránce snad ujde. O víkendu jsem taky dodělal sbírání podkladů na nový model MG-34, MG-30 je dávno nový, tak bude i MG-34, a to tak, aby šel odklopit i vrchní kryt při nabíjení, hlaveň bude skutečně děrovaná a nebudou tam alfa kanály, prostě více detailů a lepší textury, do toho opravení animací. O víkendu jsem taky vyměnil optily pro velitele tanků, musel jsem si jí udělat sám, snad bude všem hráčům vyhovovat. MP-18 a MP-28 dostaly nové zvuky.
Walther PP

Cromwell MK IV./V.

8. února 2011 v 10:37 | Petr Tlach
Dlouho jsem jen psal, že připravuji tank Cromwell, teď mohu něco ukázat. Je to hotový model, zbývá dodělat UV mapování a textury. Po úplném dokončení se pustím do dalších verzí, které odvodím od základního modelu, budou verze třebas i verze CS. Budu dělat i další verze podvozků, v naší brigádě se vyskytovaly podvozky, A, B, C, D, E a F. A verze byla jako opravárenské. Jedná se spíše o drobné úpravy na korbách, hlavně v taženém zařízení, otevírání poklopů. Teď zpět  k modelu, verze IV. a V. se lišily jen drobnostech, které nejdou vidět, jde hlavně o vnitřní úpravy co do odpružení a mazání. Hodně verzí vznikalo i přestavbou starších verzí koreb, tak vznikaly takové modifikace, kde šlo vidět více znaků z jiných verzí.
..