Březen 2011

LT vz.35 opraven

29. března 2011 v 10:54 | Petr Tlach
Dnes tu chci prezentovat dodělání oprav u LT vz.35, ještě mu chybí dodělat nový model LT vz.34 a čs. tanky budou takové, jak si je představuji, že jsou pro mod vhodné. LT vz.35 dostal nové pásy a vybavení, opravil jsem několik chyb na modelu, tekže při destrukci bude celý ohořelý a né jen některé části. Vybavení po výbuchu zmizí, stejně tak kožené chrániče na blatnících.

Stug III a další

23. března 2011 v 10:54 | Petr Tlach |  Německá technika
Tak zase jsem asi kecal, protože jsem měl moc velké oči. Chtěl jsem vydat mod už minulý týden, ale práce se vleče, i když jde rychleji než minulý rok, kdy byly povodně. Na ArmA II tanky pracují dobře, jen pokud chci dělat pro ArmA II, musím přehazoval binarizační nástroje, aby fungovalo vše, jak má. Co je nového?
Fakt hodně, sem tam nějaká úprava na technice a zvucích a dalších drobnostech. Modely nějaké taky přibyly, třeba PZ.kpfw. III. verze B a C, obě byly odlišné jen v podvozku, oproti D verzi je odlišný silně. Ještě uvažuji udělat verzi A, ale musím si najít více podkladů než mám, dále uvažuji o verzi E. Krom tanků jsem přidal i StuG III, někdo si teď klepe na čelo, že Ausf. A se začal vyrábět až v roce 1940, ale v letech 1937-1938 bylo 5 podvozků PZ.III. B přestavěno, tak jsem ho přihodil taky. Pohrál jsem si i s texturama pásů některých tanků, tak vše vypadá lépe.

PZ. kpfw. III. Ausf. D

16. března 2011 v 12:41 | Petr Tlach |  Německá technika
Tak konečně, na světě je PZ.kpfw.III, sice verze D, ale přeci, ještě mám rozdělanou verzi B a z ní pak uvažuji vyjít při práci na verzi A, a C, tak uvidíme co vše stihnu, ještě uvažuji o verzi E, která se začala vyrábět až v prosinci 1938, ale asi bych to pak dal modu Zří 1939, protože jejich verze je spíše směs provedení E a J, pozná se to podle kol. To je to samé,
jako když měli verzi PZ.IV, která se začala vyrábět až po polském tažení. Mimo těchto novinek se pracuje i na některých vylepšeních původních věci či dochytávání chybiček.

Další práce na ArmA

5. března 2011 v 12:21 | Petr Tlach |  Německá technika
Tak práce na modifikaci pro ArmA stále pokračuje, v týdnu uvažuji vydat aktualizovanou verzi, a pak asi budou pro některé lidi lepší i patche. Upadate je opravdu kompletní. Technika teď v týdnu dostala zákluzy hlavní, náhodné číslování, vybavení a úprava barvy na RAL 7021. Novinkou další je třeba PZ. Kpfw. II. Ausf. B nebo PZ. bfw. Ausf. A, který dokonce neměl ani kulometnou výzbroj v roce 1938, v roce 1939 pak dostal jeden kulomet do čela, jako jeho kolega Auf. B. Dále jsem přidal i tzv. kořistní techniku, takže některé německé tanky i za čs. stranu, udělal jsem je, protože jsem se pustil do takové drobnosti, vzal jsem kampaň z Resistance z OFP a některé vybrané mise předělávám na Sahrani, ale s tím, že se bude jednat o odpor proti němcům v říjnu 1938. Možná blbost, ale na chvilku aspoň nějaká zábava.