Oprava AČSR vojáka

30. března 2012 v 8:22 | Petr Tlach
Po několika letech jsem se vrátil k AČSR vojákovi, kterého opravuji. Dostal nové textury, UV mapování a některé úpravy na modelu. Předně textura je nová a snad už bude odpovídat i barevný odstín, protože mě mátl vždy poválečný odstín nebo odstín replik, proto jsem udělal několik fotografií ve VHÚ Lešany a VHÚ Praha a z nich jsem se dopracoval k požadovanému odstínu. Opasek jsem už raději udělal celý z fotografie, ty bych rád využil k novým texturám častěji než dříve.

Ještě budu u modelu předělávat podbradník. Tohle je verze bez výstroje, pak bude verze s výstrojí, tak jak to v modu je, popruhová ústroj pokud možno bude také z fotografií, aby to nějak vypadalo, sumky ještě z fotografií musím udělat, tedy jen ty textury. Bodák předělám časem. Model by pak snad měl být vhodný i pro ArmA II co do kvalitnějšího zpracování, protože něchtěl bych do ArmA II použít 100% všeho původního, protože některé modely jsou spíše ještě na úrovni OFP.


Pro jistotu přihazuji i zmenšenou textru vojáka. Snad jde vidět, že jsem se vyřádil o něco více.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Maxguard Maxguard | E-mail | 7. srpna 2012 v 17:54 | Reagovat

Skenování probíhá trochu není pravda, radím vám nasadit jiný, nebo se ke mně budu rozbalovat model, bez ztráty selekshinov. a všechno je SUPER! :-) Tam je ještě návrh, nápad je přidání ruské armády?

2 Petr Petr | 21. října 2012 v 16:08 | Reagovat

Ten opasek je černy a ta přezka byla hněda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama