Červenec 2012

ArmA II - posádka pro Cromwelly

31. července 2012 v 18:13 | Petr Tlach
Tak tu zase ostravuji, jak jsem psal, plně se soustředíme již na ArmA II, momentálně převádím modely a textury do souborů s jinými názvy, aby nedocázelo k záměnám s ArmA verzí modifikace. Cromwelly a T-34 pro ArmA II výjdou jako samostatně hratelný balíček, abych neomezoval některé hráče. Čekám ,že tento balíček výjde brzy, protože není moc velký, zbývá už jen převést T-34 a dodělat posádku pro Cromwelly. Tu vám dnes představím. Neudělal jsem tankistickou kombinézu, protože většina fotek co jsem koukal, tak jí neměli, ale prostě klasický polní stejnokroj. Jelikož se jednalo o tankovou brigádu, měli černé barety. Popruhy byly zbytečností, to měla pěchota, leda, kdyby do budoucna někdy dělal brigádu jako takovou, kéž by byl na to čas. Ale říkám, Challanger je rozdělaný taky, i když s ním naše armáda nikdy nebojoala a dostala je až po válce.

ČSA38 VERZE 1.04 PRO ARMA

22. července 2012 v 17:25 | Petr Tlach
Tak jsem sek tomu konečně co mám doma týden zase internet dostal ,abych uploadoval mod. Verze je 1.04. Má asi rok zpoždění. Najdete tam Cromwelly, minomety, opravenou pěchotu a zvuky některých braní. Teď už se začnu věnovat ArmA II, abyste měli mod co nejdříve i pro něj. Jo, neekejte se vzhledu čs. techniky, upravoval jsem barvy na základě nejnovějších poznatků VHÚ.

LT vz.34 v ArmA

9. července 2012 v 10:34 | Petr Tlach
Tak jsem opravil konečně po dlouhé době LT vz.34. Dostal novou barvu, ostatní technika dostane taky takovou. Je dle podkladů, dobových barevných fotografíí a nátěru LT vz.35 v Lešanech. Nátěr by měl maximálně odpovídat realitě. Nebije tak do očí, jak jsem čekal a maskuje lépe než ten poslední, hlavně rozrušení ploch.