Prosinec 2012

M.P.38 a ArmA II

22. prosince 2012 v 23:49 | Petr Tlach
Tak jsem se dostal i k úpravám některých zbraní. Jak jsem udělal pěchotu, tak upravuji některé zbraně. Třeba u M.P.38 jsem "vykuchal" vnitřek, dodal závěr a píst. Takže model by měl vypadat reálněji, ještě jsem si pohrál s použitím ostrách hran, takže snad jsem model zase vylepšil. Ještě musím dořešit náhodou a pokusem animaci závěru, protože zbraň střílela z otevřeného závěru, takže při střelbě se musí pohybovat dopředu a zpět, tedy opačným způsobem než jak jsem tomu měl u ArmA verze modifikace.Německá pěchota - ArmA II

17. prosince 2012 v 3:34 | Petr Tlach |  Německé zbraně
Tak jsem tu zase, nějak jsem se zasekal s pracá, navíc mě trápil zánět karpál a pořád trápí. Co jsem si pro vás příznivce připravil? Předně chci ukázat, jak pokračují práce. Brzy se pustím do čs. pěchoty, zatím pracuji na německé. Hlavně i na zbraních, protože teprve nedávno jsem zjistil a odzkoušel jsem si několik materiálů, teré modelům dodávají lepší vjem.


Trochu jsem vás "ošulil", na obrázku je vojáka SS s puškou G98 přepracované na stejný náboj jaký používala puška K98k. Projevuje se hlavně změnou mířidel, tedy visuálně.