M.P.38 a ArmA II

22. prosince 2012 v 23:49 | Petr Tlach
Tak jsem se dostal i k úpravám některých zbraní. Jak jsem udělal pěchotu, tak upravuji některé zbraně. Třeba u M.P.38 jsem "vykuchal" vnitřek, dodal závěr a píst. Takže model by měl vypadat reálněji, ještě jsem si pohrál s použitím ostrách hran, takže snad jsem model zase vylepšil. Ještě musím dořešit náhodou a pokusem animaci závěru, protože zbraň střílela z otevřeného závěru, takže při střelbě se musí pohybovat dopředu a zpět, tedy opačným způsobem než jak jsem tomu měl u ArmA verze modifikace.ArmA II umožňuje o odlesky, které vypadají reálněji, takže jsem aplikoval odlesky dle materiálů. Odlesky reagují na polohu zbraně vůči svému okolí, tak jak tomu je i u ostatních ArmA II zbraní, tedy většiny. Úpravou materiálu, tedy .rvmat souboru jsem docílil lepšího vzhledu kovu.

Takto vykuchat a opravit bych měl ještě MP18 a MP28, tam bych přidal závěr a pružinu. Tedy by se model měl o něco vylepšit, protože někde fakt nemá cenu dělat úplně nové modely, protože tyto mohou ještě stále sloužit, jak vidíte. Hlavně jsem si u samopalu dával pozor, abych měl pokud možno vernost době, protože jsem v modu o invazi do Polska viděl tuto zbraň s pojistkou a zásobníkem do MP40. Takže spíše bych zbraň dle zásobníku přirovnal k invazi do Francie nebo Norska, ale zase tam je pak ta pojistka, která se doplňovala až v roce 1943.

Zatím mám hotovou Německou pěchotu, ale během svátků bych se snad měl dostat na naší pěchotu. Zatím jsem potřeboval Německou, tedy měl jsem jí rozdělanou dříve, protože jsem přemýšlel o novém modelu do ArmA, nakonec jsem si ho nechal na ArmA II. Trochu mě inspiroval IF 1944, tedy, že se dá udělat pěkná textura v ArmA II jen malovaná, takže jsem se "vybodnul" na shánění fotografií, jak to dělá většina autorů, ale vše jsem se pokusil namalovat, tedy myšleno vybavení. Teď zrovna pracuji na brašně pro zdravotníka. Ženista by měl mít zase pouzdro na nůžky na ostnatý drát. Němci oproti ArmA budou mít v ArmA II verzi o svého ženistu, který bude moci rozebírat překážky, bohužel jen překážky na mapu dané přes editor, příkat nefunguje na překážky, které jsou součástí mapy, takže mise ve smyslu vyčistit průchod je možná a počítám s ní, že byste jako ženisté měli za úkol vyčistit průchod v překážkách, pak se vrátit do bezpečí, nahlásit, že jste průchod vyčistili a poslat do prostoru tanky.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kaddáfí Kaddáfí | 30. prosince 2012 v 20:35 | Reagovat

Nikdy neni dost obrazku jedne flinty. Ech vy militaristi!!!

2 Petr Tlach Petr Tlach | 31. prosince 2012 v 21:37 | Reagovat

Kaddáfí:
Proč si myslíš, že jsme militaristi. :-D

3 Posel Posel | 17. února 2013 v 12:01 | Reagovat

Právě, že jsem pacifisti a na válku si jen  hrajeme :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama