ArmA III

8. března 2013 v 21:17 | Petr Tlach


I když ArmA III teprve výjde, je možné se již dostat k Alfa verzi, a tak můžeme některé modely již pomalu přetvářet i pro ArmA III, zatím hlavně tedy děláme na ArmA II, abychom dochytali chyby, protože pak by neměl být problém vše překlopit, tedy až na pěchotu, protože zase bude mít jiné strukturování, tentorkáte budou možnosti vojáky "svlékat".
Hodně funkcí a .rvmat bude asi stejných, takže na rozdíl od ArmA do ArmA II to snad bude jednodušší. Mnohé modely z ArmA ještě byly v OFP, tak je pomalu vyřazuji a nahrazuji postupně novými, s modely je to piplačka a hlavně asi největší zdržování je oprava chyb, protože základem jsou většinou staré konfigurační soubor z ArmA a na nich se staví soubory pro ArmA II.

Obrázky jsou skutečně z ArmA III, takže žádné ArmA II s popisem ArmA III. V ArmA II jsem udělal u LO to, že traviny,a tak dále mám ve vlastním souboru a neodkazuji se na ně, jako v ArmA, protože to pak byl nedostatek a dlouhé zdržování u ArmA II.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Flashpoinťák Flashpoinťák | 13. dubna 2013 v 18:06 | Reagovat

Super. Arma 3 mě svým sci-fi zasazením absolutně odradila, ale s ACSR módem to bude jiné kafe. :-)

2 Petr Tlach Petr Tlach | 14. dubna 2013 v 16:43 | Reagovat

:-( no, ArmA II jsem si rád zahrál, ArmA nic moc hraní kampaně, QG ještě ušel, ale ArmA III je škoda, že je to moderní, v OFP se mi líbily 80.léta.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama