Bodáš, bodám, bodáme.....

8. března 2013 v 8:53 | Petr Tlach
Tak tu mám co jsem dlouho chtěl udělat. Ke každé zbran idělám ještě bodáky, zatím je má puška vz.23, vz.24, vz.33, k98k a sm1924, bodák M95 bude taky jednoduchý, je skoro totožný s vz.24.


Abych vymodeloval dobrý model, tak jsem si bodák vz.24 zakoupil do osobního vlastnictví :) .Bodáky jsou dobrý doplněk, každý ho může mít při sobě. Jinak jsem to udělal tak, že bodáky pasují jen k příslušné zbrani, aby to nebyl universální bodák jako v I44. Bodák vz.24 je 30 cm dlouhý, vz.23 40 cm a pro K98k 25 cm dle reality, není to moc, že, myšlena je tedy délka jen čepele, takže při porovnání, kdyby náš a německý voják stáli proti sobě v reálu a měli bojovat jen na určitou vzdálenost, kdo koho více pošimrá ocelí?

Bodáky zatím jsou jen nasazovat a sundávat, ještě musím vymyslet, jakým způsobem provedu jejich použití v boji, tedy skrypt, kdy vyběhne dialog "bodni" a na rozdíl od I44 chci, aby bylo jedno do koho bodat, v reálu taky jde bodat do kohokoliv, ať přítel nebo nepřítel a v MP by to bylo zajímavé, asi jako ve hřed Red Orchestra, tam je poškození lidí dokonalé, kdy mohu zbraně "sejmout" z rukou a pokud chci střílet z pušky, tak klik jeden střelba a druhý klik nabít závěr a tak dále, takže střelba z pušky je tam na rozdíl do CoD docela zážitek a zbraně jsou dost přesně modelované.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama