SFK pro ArmA II:OA

14. dubna 2013 v 13:57 | Petr Tlach
Tak jsem tu azse s krátkým článkem. Tak jsem dodělal pro ArmA II:OA jednotky SFK, v ArmA byly 4 modely, v ArmA II:OA bude 7 modelů, takže jednotky nebudou hráčům připadat tak jednotvárné. Předně co je to SFK? Jsou to německé bojůvky, které byly vytvořeny po 17.září 1938, od té doby je brán mezinárodně válečný stav mezi Německem a ČSR, protože tento způsob je prostě válečný akt. Celkem SFK měla asi 30 000 členů. Ztráty v roce 1938 činily asi 3000 mrtvých. Což je dost velký úspěch čs. strany.


Ve výzbroji měli pevážně staré rakouské zbraně, ale sem tam i nějaké kořistní zbraně. Objevovaly se před línií LO, protože přicházely z Německa, takže "pátá kolona" byla velká blbost, hlavně, když valná část obyvatelstva zdrhala přes hranice do Německa, protože se báli války a muži odvodů. Takže například v seriálu Četnické humoresky mě dostával jeden díl, jak tam byli napadeni jednotkami SFK, na jihu Moravy je LO přeci těsně u hranic, jak by se tam dostali?

Poslední dobou jsme dostával dotazy, proč se již nevybodnu na ArmA II : OA a nepůjdu dělat hned ArmA III, otázka je prostá, protože ArmA II : OA verze je v takovém pokročilém stádiu, že by nebylo vhodé začínat opětovně od začátku, mapa je hotová asi ze 60%, chystá se mapa Hardegg, jednotky jsou taky ve velmi pokročilém stádiu dokončení, takže snad nejdéle v létě by ArmA II verze mohla být na světě. JInak, OFP a ArmA verze existuje, protože jsem měl sem tam dotazy, že nikdy jsme nevyšli, ale to je věcí sledovanosti.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 JERRY-CZ JERRY-CZ | E-mail | 10. května 2013 v 12:48 | Reagovat

Už se na to sakra těším! 8-)
Nemůžu se dočkat až budu rubat nácky z řopíku... :D Sice nejsem žádnej extra borec v editoru, ale pak bych teoreticky vám mohl pomoct třeba s nějakejma misema, popřípadě i s kampaní :-)
Jen tak dál, držím vám palce! :-)

2 Help Help | 26. května 2013 v 13:00 | Reagovat

Jak si vůbec stáhnu tyhle addony, nebo mody a kam je mám v OFP dát? Opravdu nevím, chtěl bych si zkusit zahrát 2. světovou válku, díky za odpověď.

3 Dotaz Dotaz | 28. května 2013 v 13:43 | Reagovat

Zdravím, prvně bych chtěl pochválit za skvělý mód jak pro ofp tak Armu. Už se těším na pokračování. Mám dotaz k ofp. Zde je SB-2 v polských barvách. Pátral jsem na toto téma na internetu a našel jen pramálo zmínek. Snad nějaké SB-2 dostalo polsko po válce ze SSSR, ale v malém počtu (asi 4 a ty byly do r. 1950 vyřazeny). Co vás tedy vedlo k tomu umístit letoun do modu nebo máte jiné info o SB-2 v polské armádě? Díky za odpověď

Petr :-)

4 ja ja | 11. října 2014 v 0:43 | Reagovat

:-D, Go Ploskans?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama