Práce "jede"

8. července 2013 v 20:11 | Petr Tlach
V ArmA II jsem zase zprovoznil granátometčíka, možnosti jsou velké, nasadit granátomet, sundat, střílet jako z pušky, nebo nasadit bodák místo granátometu........znáte již z ArmA verze modu. Ještě musím dodělat několik věcí na modelu vojáka, jako je třeba pouzdro na granátomet, pouzdro na plynovou masku či chlebník, lopatka..
Pokud jste si všimnuli, tak věci na nímku jsou jiné než v ArmA 1, to z toho důvodu, že jsou úplně nové, tedy voják je taky nový, vybavení taky, nejsem z těch lidí, co by udělal v minulosti několik modelů a dále je nepropracovával a užíval je v nekončné řadě modů. Aby sumky měly všechny jednotný vzhled, neužívám k texturám fotografie, ale vše maluji v bodypaintu, vše pak vypadá jednotně a vskutku tím model netrpí.

Ještě nějaké fotky "in game". Ano, některé výstrojní součástky z jiných verzí modu neznáte, to už platilo i pro německé vojáky co jsem zpracovával.Práci na detailech ulehčilo rozhodnutí se hlavně věnovat roku 1938 a jié roky odsunou stranou až bude mod v nějakém stavu hotov. Ostatně, příští měsíc to bude rok co jsme opoustili ArmA a ačali dělat na ArmA II a teď se mi mod začíná u nějak líbit, hlavně díky přípravě map.

Abych nezapomněl, nejnovější informace o modu dáváme na facebook: https://www.facebook.com/groups/178623135491075/ Je to asi nejrychlejší způsob informovat a diskutovat problémy. Hlavně skoro pravidelně jde vidět postup vývoje modu, videa, a tak dále.
Můj oblíbený prostředek, tančík vz.33, rád bych pak dodělal i OA vz.30, protože ten je můj oblibenější už kvůli rychlosti a manévrovatelnosti. V ArmA II je tahle krabice docela neohrabaná. OA vz.30 by měl výhodu plně otáčivé věže. Udělal bych OA vz.30 i s interiérem, na ten se těším, tedy kdybych nechtěl dělat interiér, tak OA vz.30 by asi už bylo na světe.


Dost kritiky bylo i na zvuky, ty jsou vylepšené, tedy většina zvuků je úplně nová. Ono sehnat nebo nahrát dobré zvuky dá fakt zabrat a je to hodně hraní s čištěním a stříháním.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 hejcall hejcall | 12. července 2013 v 11:57 | Reagovat

Ahoj , moc pěkně , ale chtěl bych se zeptat. Bylo by možné ještě toto sehnat na operaci flashpoint . Moc díky

2 Ofp Ofp | 12. července 2013 v 14:40 | Reagovat

Taky bych rád chtěl ten odkaz.

3 Petr Tlach Petr Tlach | 12. července 2013 v 20:43 | Reagovat
4 Jirka Jirka | E-mail | 25. prosince 2013 v 14:57 | Reagovat

Ahoj, mám dotaz a nevím kam ho napsat. Fóra co jsem našel jsou většinou v angličtině. Vytvářím si doma jednoduché mise v ArmA a potřeboval bych vědět, jak udělat, aby se např. jednotka nebo skupina x začala pohybovat, až když spínač např. Y je aktivovaný. Doufám že to nebude moc složité. Stačil by mi nějaký příkaz nebo tak... Díky moc předem za odpověď.
PS:jinak co se týče tohoto módu, supr práce! Smekám!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama