Oprava německé techniky ARMA III

2. září 2014 v 21:12 | Petr Tlach
Po dlouhé době jsem se rozhodl napsat nějaké články sem na blog.cz, protože často užíváme nové stránky modu na moddb.com - http://www.moddb.com/mods/csa38-czechoslovak-army-1938 . Předně práce neskončila, ale pokračuje, modely přepracováváme, protože nemá smysl skončit jako mod Invasion 1944, který prakticky beze změny užívá dost modelů ještě od dob hry Operace Flashpoint.


Mimo oprav textur dochází i k opravám modelů, asi je to nejvíce znát na modelech PZ.kpfw.III, kde došlo téměř k přepracování korby některých verzí. PZ kpfw IV. verze taky byly přepracovány díky novým podkladům, které zajistil Branžik. Na dolní snímku jde vidět asi změna hodně.
Zadní část Stugu III. nulté série se změnila asi k nepoznání, změny jsou u vpředu, prostě došlo k přepracování celé korby, protože nedávno vyšel model PZ III B jako plastový model, který sloužil jako podklad pro vytvoření modelu ve 3d, podkladů těchto tanků je fakt málo.


Na tomto obrázku jde vidět, co se asi chystá, protože snímek je z připracované mapy "Králiky". Pro spuštění modu bude třeba mít asi mod "All in ArmA", to kvůli vegetaci, protože jinak nebudou fungovat "ostrovy".


Československé tanky mimo dostaly i novou optiku pro děla.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Branzik Branzik | 3. září 2014 v 9:41 | Reagovat

Zatím, bude potřeba AiA mod ale určitě bych chtěl připravit i verzi, která půjde spustit i bez jiných addonů. 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama