Práce pokračuje........

13. července 2015 v 21:15 | Petr Tlach
Předem bych se chtěl omluvit, že blog jsem nestíhal aktualizovat, čas plyne, mod existuje a dále se tvoří a pracuje se na něm aktivně, hlavně se teď řeší i některé chyby, aby mod byl hratelný. Pro zájemce existuje několik možností v aktuálním čase sledovat vývoj modu:

Jak jsem psal, že čas plyne dále, tak jsem myslel i to, že i čas věnuji své dceři Smějící setakže jde vidět, že mod nedělají děti. Jinak pořád na modu děláme dva. Já a Ondra Branžovský, který mi pomáhá s některými modely a hlavně tvoří mapy. Teď si hrál se zákopy a uskutečnil mojí myšlenku zákopů na jejich provedení, takže mapa Mařenice již bude skutečně pro ArmA III silně protkána sítí zákopů a palebným postavení, pokud možno rozmístěných dle terénních průzkumů a nejedná se o zákopy, které jsou jen tak hozeny na mapu jako jste byli zvyklí u třeba Iron Frontu.


Jak vidíte, jedná se o reálné zákopy. jsou zapuštěný do země. Zkoušeli jsme zákopy ostřelovat z děl a minometů a pokud zákop nedostane přímý zásah vedle vás, tak jste vysmátí, protože po vás mohou pálit a vy můžete běhat po zákopech po lesích a nikdo na vás moc nemůže. Smějící se Pak z některého palebného postavení vykouknete a můžete pálit.


ArmA III má psoeldních pár měsíců jednu výhou, dá se zapřít zbraň, kulomety o dvounožky a ostatní zbraně o tělo třeba pušky a pod, takže máte možnost střílet docela přesně, docela to byl rachot, když jsem sejmul TK vz.24 z trojnožky, proběhnul zákopem a ze střeleckého stanoviště jsem mohl "kropit" v malých dávkách relativně přesně.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Johan Johan | E-mail | 21. listopadu 2017 v 14:25 | Reagovat

Pánové,
jsem historik a dělám R-U a právě 1938. Řekl bych, že na celkem obstojné úrovni. Na 2.str.jsem ovšem totální počítačovej analfabet. Měl bych spoustu otázek a možná by se Vám mohlo hodit i pár informací (všiml jsem si několika drobných chybek v prezentaci). Bohužel-s programováním zcela jistě nebudu moc co k užitku. Budu rád pokud mne kontaktujete buď na bramberg@seznam.cz nebo i na 605 449 443. Předem děkuji.

O tok informací bych měl zájem i v opačném směru. Předně pro to, zda a jak by se dala Arma použít jinak, než pro hru. Tedy pro reálný rekonstrukční experiment ... :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama