ArmA 3 verze na steamu

17. října 2016 v 21:41 | Petr Tlach

Tak a je to tu. Mod pro verzi ArmA 3 je k dispozici na steamu. Zatím je to verze alfa. Samostatně an uložto a pod jsme mod nedávali, protože je pak těžké udržovat mod v aktuálním stavu. Steam má výhodu, že jakmile provedu nějaké změny v modu a nahraji mod na steam, tak se bude aktualizovat všem hráčům.

Co jsme hlavně někam dotáhli je to, že jak Němci, tak Čechoslováci mají vozidla. Němci Opel Blitz a Čechoslováci Pragu RV, která snad věrně kopíruje i s interiérem předlohu v Lešanech. V současné době pracujeme na opravácha vylepšené funkci, např. sklápěné dvounožek jsem vyřešil o víkendu. Pokud možno všechny strany jsou vyrovnané co se týče výzbroje a výstroje a vozidel. Máme princip, že pokud se přidá obrněné auto Němcům, tak se přidá i Čechům a pod.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Olda Malý Olda Malý | E-mail | 22. listopadu 2017 v 11:48 | Reagovat

Zdravím. Tak jsem si koupil ARMu3, abych si mohl tento Mod nainstalovat a zahrát, jelikož jsem již vlastníkem tohoto modu ve Flash Pointu i Armě2. Ale nějak mi nejde spustit. Po třech dnech marného hledání řešení, už začínám být zoufalý. Mapa Mařenic se mi ve hře zobrazuje, ale samotný Mod, nejde spustit. Opravdu nevím, kde dělám chybu. Díky za případnou pomoc. Olda M.

2 Olda Malý Olda Malý | E-mail | 22. listopadu 2017 v 18:24 | Reagovat

Tak zpět. Jsem zjistil, že to je pouze mapa a + nějaké německé jednotky. Naši tam bohužel ještě nejsou. Časem. I další mapy budou. Neva. Vím, že to je obrovská práce, toto vytvořit. Jako fanda 1. Republiky jsem i za toto vděčný. Takže velké díky a ať se daří.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama